GYOMOR: A gyomrom azt mutatja, hogyan fogadom be a valóságot, hogyan integrálom, és azt, mennyire vagyok képes új gondolatok és új helyzetek megemésztésére. Gyomorproblémák akkor jelennek meg, amikor a hétköznapi valóság konfliktusban áll a vágyaimmal és igényeimmel, de nem adok hangot az ellenérzéseimnek, inkább belül dühöngök. Tehát bizonyos dolgok nem úgy történnek, ahogyan szeretném, ezért a düh és az agresszivitás forrongnak bennem. Bizonyos helyzeteket annyira undorítónak, visszataszítónak tartok, hogy a gyomrom nem hajlandó azokat megemészteni. Kevés önbizalmam miatt nagy aggodalmakat élek át, ami megnehezíti az érzelmeim elfogadását. MEGOLDÁS: Nagyobb nyitottságot kell mutatnom az életben, és elfogadom, hogy az események azért történnek velem, hogy felnőhessek és fejlődhessek általuk.
VASTAGBÉL: A belek a különféle táplálékok, gondolatok, érzések és jelen valóságom felszívódási és felhasználási központja. Minden, ami szomorúságot, félelmet, zavart, lázadást, szégyent vagy bármely más diszharmonikus gondolatot, érzést okoz, bélproblémákhoz vezethet. Mivel az emésztés egy része a belekben történik, ha dühös vagyok vagy egy övön aluli ütés áldozatának érzem magam, amit egészen egyszerűen „nem bírok megemészteni”, az hatással lesz a belekre!
MŰTÉTre való felkészülés és a mellékhatások csökkentése Homeopátiával
519 606 901 319 - SZÁMOK a SZÉPSÉGÉRT és a bőr állapotának helyreállításáért
Ajánlott honlapok
Friss cikkek
Keresés a weboldalon